top of page

HAKKIMIZDA

  Pali Mühendislik: GPS/GNSS Teknolojilerinde 20 Yıllık Tecrübe

  Pali Mühendislik, 20 yılı aşkın tecrübesiyle GPS/GNSS sektöründe satış, kiralama, teknik destek ve proje çözümleri sunan öncü bir firmadır. Deneyimli ekibimiz bu süre boyunca farklı ülkelerde çeşitli projelerde yer alarak size sunduğumuz hizmetleri başarıyla uygulamıştır.

  Neden Pali Mühendislik'i Seçmelisiniz?

 • Geniş Ürün Yelpazesi: Trimble®, Geomax®, Topcon®, FOIF®, Stonex®, Leica ve SingularXYZ gibi sektörün önde gelen markalarından GPS/GNSS cihazları, Total Station'lar ve aksesuarları sunuyoruz.

 • Satış ve Kiralama Hizmetleri: Cihazları satın almak veya kiralamak arasında seçim yapabilirsiniz. Esnek kiralama seçeneklerimiz ile bütçenize ve projenize en uygun çözümü sunuyoruz.

 • 2. El Makina Parkı: Uygun fiyatlı 2. el GPS/GNSS cihazları, Total Station'lar ve aksesuarlar da sunuyoruz.

 • Deneyimli Saha Ekibi: Uzman saha ekibimiz, cihaz kurulumu, eğitim ve teknik destek konusunda size yardımcı olmaya hazırdır.

 • 7/24 Teknik Destek: Kiraladığınız tüm cihazlara haftanın 7 günü teknik destek veriyoruz.

 • Proje Çözümleri: Pali Mühendislik, sadece ekipman kiralamanın ötesine geçerek, harita, inşaat, enerji, mimari, peyzaj, tarım, petrol-gaz ve sismik projelerinizde size özel çözümler sunarak projelerinizin başarısına katkıda bulunur.

  Deneyimli haritacılarımız Pakistan, Afganistan, Umman ve daha birçok ülke dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde çalışmıştır. Haritacılık, inşaat, enerji, mimari ve peyzaj, tarım, petrol ve gaz ve sismik çalışmalar dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda size destek olmaya hazırız.

  Her şirketin kendine özgü ihtiyaçları ve gereksinimleri olduğunun bilincindeyiz ve kuruluşunuz için en iyi çözümü bulmak üzere sizinle birlikte çalışmaya hazırız. Jeouzaysal teknolojilere ilişkin deneyimimiz ve bilgimiz, hedeflerinize ulaşmanıza ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

  Hizmetlerimiz ve ekipmanlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

0 312 472 0307 numaralı telefondan, bilgi@pali-teknik.com adresine e-posta göndererek veya www.pali-teknik.com web sitemizi ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz. Jeo-uzaysal teknoloji hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız!

  Ayrıca müşterilerimize aşağıdaki avantajları sunuyoruz:

 • Lider markalardan yüksek kaliteli ekipmanlar;

 • Jeo-uzaysal teknolojiler alanında deneyimli ve nitelikli uzmanlar;

 • Her müşteriye bireysel yaklaşım;

 • Geniş hizmet ve çözüm yelpazesi;

 • Rekabetçi fiyatlar ve kiralama koşulları.

  Ekibimizin hedeflerinize ulaşmanıza ve performansınızı artırmanıza yardımcı olabileceğinden eminiz. Hizmetlerimiz ve ekipmanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin!

 

hill-land-surveying-about-us_1620x1080.j
bottom of page